Holowanie Zgorzelec
 Auto Pomoc Zgorzelec
Przejdź do treści

Menu główne:

POMOC DROGOWA

+48 518 216 079
laweta93@o2.pl

HOLOWANIE BUSÓW ZGORZELEC


Nasza flota aut

Usterka lub kolizja może przydarzyć się każdemu kierowcy. Na domiar złego, tego typu zdarzenia często pojawiają się w sytuacji, gdy jesteśmy gdzieś w trasie, daleko od domu lub siedziby firmy. Co zrobić w takiej sytuacji? Nic prostszego! Wystarczy tylko skontaktować się z profesjonalną firmą, oferującą pomoc drogową w takich sytuacjach. Świadczymy fachowe wsparcie zarówno osób indywidualnych, jak i firm. Dysponujemy autolawetami przystosowanymi do transportu cięższych aut o większych gabarytach. Oferujemy autocholowanie busów i samochodów dostawczych w przystępnej cenie.

Autoholowanie

Nasza firma, mająca swoją siedzibę w Zgorzelcu, oferuje kompleksową pomoc drogowa w sytuacjach, gdy auto nie może kontynuować dalszej jazdy. Nasi pracownicy to doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy, którzy są gotowi nieść pomoc drogową klientom. Bardzo często zdarza się, że usterka jest możliwa do wyeliminowania na miejscu. W takich sytuacjach załatwiamy problem “od ręki”, a klient może spokojnie kontynuować podróż.

Jeśli uszkodzenia są poważne, wykorzystujemy nasze autolawety i zabieramy pojazd klienta do swojego warsztatu. Posiadamy nowoczesny, niezawodny sprzęt, który umożliwia nam nie tylko przewóz samochodów osobowych, ale także holowanie samochodów dostawczych czy busów. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić niezbędnego wsparcia Twojej firmie i zminimalizować konieczne przestoje, tym samym ograniczając wszelkie straty.

W przypadku, gdy awaria będzie bardziej skomplikowana, możemy odholować pojazd w wybrane przez klienta miejsce np. na jego posesję czy do warsztatu naprawczego. Jesteśmy w stanie przewieść zarówno pojazdy uszkodzone przez awarię elementów pojazdu, jak i w wyniku kolizji.

Profesjonalna firma i korzystna cena!

Wszystkie awarie oraz inne nieprzewidziane wydarzenia na drodze mogą pokrzyżować nasze plany. Ratunkiem może tutaj być pomoc profesjonalnej firmy. Posiadamy autolawety do przewozu samochodów osobowych, dostawczych oraz busów. Są to pojazdy zadbane i trwałe, dzięki czemu są w stanie świadczyć niezawodną pomoc na drodze. Dysponujemy także profesjonalnymi narzędziami, które umożliwią nam wyeliminowanie różnego rodzaju usterek. Naszą obsługę wyróżnia również korzystna cena.

 
 HOLOWANIE - Auto Pomoc Zgorzelec
 Lokalizacja
 Telefon
 E-mail

ul. Langiewicza 5/7
59-900 Zgorzelec
woj. dolnośląskie
NIP: 6152030010

+48 518 216 079

Realizacja Mediaskot.pl
Holowanie i Auto Pomoc Zgorzelec
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego