Holowanie Zgorzelec
 Auto Pomoc Zgorzelec
Przejdź do treści

Menu główne:

POMOC DROGOWA

+48 518 216 079
laweta93@o2.pl

HOLOWANIE JĘDRZYCHOWICEPomoc drogowa Niemcy - holowanie aut dostawczych i busów

Holowanie Jędrzychowice

Nasza firma świadczy usługi pomocy drogowej w Zgorzelcu, Jędrzychowicach oraz na terenie Niemiec – w miejscowościach takich jak Goerlitz, Bautzen czy Drezno. Regularnie pomagamy także kierowcom, którzy podróżują autostradą A4. Na miejscu zdarzenia drogowego często zjawiamy się jako pierwsi – towarzyszymy klientom w przypadku kolizji, usterek oraz awarii pojazdów. Jeśli awaria, z którą mamy do czynienia nie jest skomplikowana, naprawimy ją dla Państwa na miejscu, a po jej usunięciu będziecie Państwo mogli od razu udać się w dalszą podróż. Jeśli natomiast okaże się, że zaistnieje potrzeba dokładniejszego przeglądu oraz większych napraw, wówczas przetransportujemy Państwa auto na lawecie w bezpieczne miejsce.


Pomoc drogowa Niemcy

Nasza pomoc drogowa na terenie Dolnego Śląska oraz Niemiec i Czech polega m.in. właśnie na holowania pojazdów – całych oraz uszkodzonych. Nasze lawety posiadają pełne ubezpieczenie, są niezawodne na każdej trasie, zapewniając bezpieczny i szybki transport samochodów, aut dostawczych oraz busów pod wskazany przez właściciela pojazdu adres. Zazwyczaj są to parkingi strzeżone oraz warsztaty samochodowe bądź garaże kierowców. Transportem na lawecie z Niemiec zawiadują nasi doświadczeni kierowcy.


Usługi auto pomocy drogowej na terenie Niemiec – Goerlitz, Bautzen, Drezno oraz na autostradzie A4 świadczymy 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Wiemy, że kierowca może potrzebować naszej pomocy o każdej porze dnia i nocy, dlatego nasz zespół pozostaje w stałej gotowości do działania.


Każdy samochód posiada wiele elementów eksploatacyjnych, które z czasem się zużywają. Właśnie dlatego usterka może wydarzyć się w każdym momencie i każdemu z nas. Niestety złośliwość rzeczy martwych sprawia, że czasami nasz pojazd odmówi posłuszeństwa w momencie, gdy jesteśmy w trasie, daleko od domu. Co w takiej sytuacji zrobić?

Jeśli potrzebujesz wsparcia fachowców, którzy przyjadą na miejsce zdarzenia, warto zadzwonić po naszą pomoc drogową. Nasza firma działa na terenie Zgorzelca i Bolesławca, a także w Niemczech, w miejscowościach, takich jak Goerlitz czy Bautzen.

Nasi pracownicy to doświadczeni oraz wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie przy naprawach aut. Dzięki temu wiele usterek jesteśmy w stanie usunąć na miejscu. W efekcie bardzo często klient może w spokoju kontynuować swoją podróż.

Jako Auto pomoc drogowa dysponujemy również specjalistycznymi autolawetami, które pozwalają nam na bezpieczne holowanie zarówno samochodów po awarii, jak i kolizji. Każde zlecenie jest realizowane z dbałością o profesjonalizm i z troską o klienta.

TANIO I SZYBKO NIE ZNACZY ŹLE
DZWOŃ O KAŻDEJ PORZE +48 518 216 079
 
 HOLOWANIE - Auto Pomoc Zgorzelec
 Lokalizacja
 Telefon
 E-mail

ul. Langiewicza 5/7
59-900 Zgorzelec
woj. dolnośląskie
NIP: 6152030010

+48 518 216 079

Realizacja Mediaskot.pl
Holowanie i Auto Pomoc Zgorzelec
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego