Holowanie Zgorzelec
 Auto Pomoc Zgorzelec
Przejdź do treści

Menu główne:

POMOC DROGOWA

+48 518 216 079
laweta93@o2.pl

HOLOWANIE ZGORZELECLaweta Niemcy, sprowadzanie aut


Transport aut z Niemiec do Polski

Transport aut z Niemiec w atrakcyjnej cenie


Znalazłeś samochód okazję na zagranicznych portalach typu mobile.de lub autoscout24.pl? Chcesz sprowadzić go szybko do Polski? Oprócz pomocy drogowej, naszym klientom oferujemy także profesjonalny i bezpieczny transport samochodowy z Niemiec do Polski przy użyciu lawety. Posiadamy lawety przystosowane do transportu wielu samochodów, jak również ubezpieczenie OC, które gwarantuje bezpieczeństwo ładunku. Nasi doświadczeni kierowcy dostarczą auto pod wskazany przez klienta adres, a po drodze zadbają o to, żeby przewożony na lawecie pojazd dotarł do właściciela w nienaruszonym stanie.


Chętnie pomożemy Państwu także w załatwieniu wszelkich formalności, łącznie z umową polsko-niemiecką czy fakturą. Od lat pomagamy sprowadzać auta o dobrym stanie technicznym z Niemiec, a naszą wiedzą od wielu lat chętnie dzielimy się z naszymi klientami.


Jeśli chcemy transportować auto z zagranicy, najlepszym wyborem jest laweta. Niemcy to kraj z której najczęściej sprowadzane są samochody, a wynajęcie lawety to zdecydowanie najprostszy i najszybszy sposób na to, żeby stać się posiadaczem wymarzonego auta.


Najczęściej sprowadzane przez nas auta z Niemiec?


Często dostajemy zlecenia na transport popularnych niemieckich marek, takich jak Audi, BMW, Volskwagen, ale ostatnio popularne są również auta marki Peugeot.


Czemu warto sprowadzić samochód z zagranicy?


Za sprowadzeniem auta z Niemiec przemawia fakt, że są w lepszych stanie technicznym niż pojazdy z krajowego rynku wtórnego. Ma to związek m.in. ze stanem niemieckich dróg, który nie eksploatuje samochodów tak bardzo jak nasze rodzime jezdnie. Dla potencjalnych kupców nie bez znaczenia jest także to, że niemieccy właściciele aut słyną z dużej dbałości o swoje pojazdy, często je serwisują oraz odstawiają do mechaników. Dzięki temu auta zza naszej zachodniej granicy są zazwyczaj w dobrej kondycji w momencie sprowadzania ich do Polski.

 
 HOLOWANIE - Auto Pomoc Zgorzelec
 Lokalizacja
 Telefon
 E-mail

ul. Langiewicza 5/7
59-900 Zgorzelec
woj. dolnośląskie
NIP: 6152030010

+48 518 216 079

Realizacja Mediaskot.pl
Holowanie i Auto Pomoc Zgorzelec
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego